Комфорт і сучасні умови для кожного українця – саме на це спрямована президентська програма «Велике Будівництво», – Сергій Борзов

Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов продовжує перевіряти  готовність приймальних відділень, реконструйованих в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Так, очільник області відвідав приймальне відділення Хмільницької лікарні.

За словами Сергія Борзова, наразі тут реконструкція завершена на 97%. Під час робочої поїздки також розглянули низку важливих питань, зокрема, щодо введення в експлуатацію придбаного обладнання. 

«На місці вирішили питання з Держпродспоживслужбою у Вінницькій області. Дозвільні документи пообіцяли надати завтра. 10 днів чекали. – зазначає Голова ОДА. – Нове сучасне обладнання в лікарні є, а саме: комп’ютерний томограф Siemens Somaton GoAll (32 зрізи) вартістю 12,4 млн. грн., УЗД SonoBook на суму 800 тис. грн та рентген IMAX 7700F вартістю 4,8 млн. грн. Чекаємо документи на отримання ліцензії на експлуатацію обладнання.Дякую міському голові Хмільника – Миколі Юрчишину, який під’їхав до лікарні. Разом з громадою треба якнайшвидше закінчити усі будівельні роботи і закупити меблі та інвентар для відкриття приймального відділення. Тим паче, залишилось небагато. І тоді кожен пацієнт зможе безкоштовно пройти обстеження у приймальному відділенні – КТ, УЗД та рентген. Саме на це спрямована президентська програма «Велике будівництво» – на комфорт і сучасні умови для кожного українця».

Голова обласної державної адміністрації також повідомив, що з державного бюджету на приймальне відділення Хмільницької лікарні вже виділено понад 8,5 млн. грн., з місцевого бюджету – майже 2 млн. грн.

Leave a Reply