30 червня відбудеться круглий стіл присвячений пришвидшенню темпів приватизації під назвою «Велика інвентаризація країни»

30 червня 2021 року відбудеться круглий стіл, присвячений стимулюванню процесу залучення інвестицій в економіку України завдяки прозорій приватизації непрофільних державних активів.

У заході візьмуть участь Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко, Костянтин Кошеленко заступник Голови Фонду державного майна України, голова StateWatch Гліб Канєвський. 

Круглий стіл буде проведено за фінансової підтримки проекту USAID «Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва» (EDGE).

Запрошуємо представників засобів масової інформації акредитуватись для участі в заході заповнивши реєстраційну форму за посиланням.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, ІА «Укрінформ».

Дата і час: 30 червня 2021 року, 11:00 – 13:00.

Довідково: Фонд державного майна України проводить комплексну роботу для залучення сталих інвестицій в українську економіку через прозору приватизацію. Для цього Фонд державного майна здійснює інвентаризаційні заходи з виявлення та ініціювання передачі на приватизацію тих непрофільних об’єктів державної власності, які тривалий час не використовуються або ж використовуються не за цільовим призначенням, та щодо яких державні органи не забезпечують виконання покладених на них державою функцій.

Залишити відповідь