На Вінниччині відзначили переможців фінального етапу обласного турніру з настільного тенісу МолодьVSДепутати

Сьогодні, 25 червня, на Вінниччині відбувся фінальний етап обласного турніру з настільного тенісу серед депутатів місцевих рад та молоді.

  Нагадаємо, що змагання присвячені до Дня молоді та організовані за підтримки народного депутата України Ірини Борзової, Комітету молоді та спорту Верховної Ради України, голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова та Федерації настільного тенісу у Вінницькій області.

  Головний суддя змагань – президент Федерації настільного тенісу у Вінницькій області Сергій Лімонов.

  Загалом, у турнірі взяли участь близько 200 представників від депутатів місцевих рад та молоді, а сьогодні у фіналі обласних змагань особисто взяла участь народний депутат України Ірина Борзова.

  Сьогодні за перемогу змагалися 16 учасників, серед яких троє депутатів та тринадцять представників молоді з Тульчинського, Вінницького, Гайсинського, Хмільницького, Жмеринського та Могилів-Подільського районів.

  «Символічно, що змагання сьогодні проходять у новому спортивному комплексі «Здоров’я», який реконструйовано за програмою Президента України «Велике Будівництво». Мета нашого заходу – об’єднати всіх бажаючих займатися спортом і популяризувати спорт. Ми всі разом – депутати, студенти, молодь. Кожен може вести активний і здоровий спосіб життя. Особисто я отримала масу задоволення у грі з вами – молодими та активними. Спорт має бути доступним та цікавим – саме така концепція нової загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» – зауважила Ірина Борзова під час відкриття змагань.

  Від імені Голови ОДА Сергія Борзова переможців нагороджувала Перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна. «Молодь проти депутатів – рідкісне протистояння. Насправді спорт об’єднує! Спорт не лише розвиває та мотивує до самовдосконалення – він об’єднує та гуртує. Сьогодні приклад, коли за одним столом грають молодь та депутати.

  Молодь має можливість познайомитись ближче зі своїми депутатами. Вірю, що таке спілкування створить нові ідеї та нові спільні проєкти. Впевнена, що цей турнір стане гарною літньою традицією спортивної зустрічі депутатів з молоддю», – зауважила Наталя Заболотна.

  За підсумками фінального етапу, переможцями обласного турніру МолодьVSДепутати стали:

  • Парнивода Ілля (Вінницький район)
  • Глодний Олексанр (Хмільницький район)
  • Цимбалюк Леонід (Хмільницький район)

  Переможці змагань отримали пам’ятні кубки, медалі, а також грошові винагороди та сертифікати на відвідування басейну.

Leave a Reply