Наталя Заболотна: Ухвалення обласної програми розвитку фізичної культури і спорту є свідченням підтримки депутатським корпусом курсу Президента на шляху до здорової нації

Сьогодні на черговій сесії обласної Ради прийнято Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 5 років, яку ініціювала та розробила обласна державна адміністрація.

  ”В Україні триває програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої по усій області відновлюються та будуються в тому числі й об’єкти спортивної інфраструктури.

  Ухвалення цієї програми обласною радою – є свідченням підтримки депутатським корпусом курсу Президента на шляху до здорової нації”, – прокоментувала перший заступник Голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

  Відповідно до прийнятої Програми, заплановано кошти на проведення капітальних ремонтів та реконструкцій спортивних споруд: стрілецького тиру, елінги та спортивного будинку Вінницької обласної організації «Динамо», Вінницької обласної спеціалізованої школи олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської, будівлі легкоатлетичної зали з манежем, прибудов Вінницької територіальної організації «Колос» тощо.

  Зауважимо, днями керівники профільних структурних підрозділів ОДА взяли участь у форумі «Україна 30. Здорова Україна», де Президент Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна». Вона спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. Одним із завдань, яке поставив Глава держави – щоб найближчим часом тисячі «активних парків» і спортивних майданчиків з’явились і у великих містах, і в маленьких селах.

Залишити відповідь