Публічні громадські обговорення

  1. Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту Голови Жмеринської районної державної адміністрації за 2018 рік (Скачати)
  2. Проект доповіді голови Жмеринської районної державної адміністрації до публічного звіту за 2018 рік (Скачати)
  3. Розгорнуті аналітичні матеріали до публічного звіту голови Жмеринської районної державної адміністрації Легези О.В. за 2018 рік (Відкрити)

  1. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення публічного звіту голови райдержадміністрації про підсумки соціально – економічного розвитку району за 2017 рік (Скачати)
  – Звіт голови райдержадміністрації про діяльність в 2017 році та представлення карти пріоритетів та цілей в 2018 році (Скачати)
  – Презентація (Відкрити)

  2. Повідомлення до публічного звіту управління Пенсійного фонду України Вінницької області про результати роботи в 2017 році (Скачати)
  – Звіт Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області про результати роботи в 2017 році (Скачати)

  3. Публічне повідомлення до звіту начальника відділу економічного розвитку (Скачати)
  – Звіт начальника відділу економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації про проведену роботу у 2017 році (Скачати)

  4. Публічне повідомлення до звіту начальника управління соціального захисту (Скачати)
  – Звіт начальника управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації про роботу у 2017 році (Скачати)


1. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення у Жмеринському районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут» (Скачати)

  Розпорядження Про відзначення у Жмеринському районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут (Скачати)

2. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту на 2016 рік (Скачати)

 Розпорядження Про підготовку та відзначення в районі 30-х роковин Чорнобильської катастрофи (Скачати)

3. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення в районі 20 – ї річниці Конституції України» (Скачати)

 Розпорядження Про підготовку та відзначення в районі 20 – ї річниці Конституції України (Скачати)