Оголошення

  24 листопада 2017 року о 13 год. в смт Браїлів, біля Пам’ятного Хреста всім убієним синам України відбудеться загально районний мітинг – реквієм

  «Свіча милосердя»

  Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь та вшанувати пам'ять загиблих під час голодоморів.

  В особистому виїзному прийомі громадян головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою в Куриловецькій територіальній громаді 22 листопада 2017 року взяли участь: сільський голова А.Кречковський, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик, керівник групи технічного аудиту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Когут, головний спеціаліст відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценко, представник ТОВ «Куриловецьке і К» П.Маліцький.

  З 1 вересня по 1 листопада 2017 року на території Жмеринського району проходила Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя».

  Милосердя і допомоги в наш час потребує значна частина населення. Соціальні негаразди певною мірою позначились майже на кожному з нас. Але є люди, для яких життя перетворюється на існування, бо вони втратили рідних або близьких. Натомість з’явилась старість із хворобами, самотність і немічність.

  Для багатодітних та малозабезпечених сімей району реалізовано соціальний проект «Сприяння розвитку власної справи та само зайнятості»

  21 листопада 2017 року в актовій залі міськрайонного центру зайнятості відділ у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації спільно з Жмеринським міськрайонним центром зайнятості, громадською організацією «Бюро інституційного розвитку» за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації реалізовували соціальний проект

  18 листопада в м. Вінниці відбулась Першість Вінницької області з футзалу серед ветеранів 40+. Участь у змаганнях прийняли 12 команд. Ветерани нашого району не вдало виступили у цих змаганнях, хоча продемонстрували футбол досить пристойного рівня, та показали бійцівський характер. У своїй групі наша команда у першій грі виграючи по ходу зустрічі 1:0 у команди Чернівецького району, нажаль поступилася з рахунком 1:3, в подальшому також поступилась іншим суперникам з Бершадського та Вінницького району з рахунком 0:3 . У підсумку жмеринчани поділили 10-12 місце.

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і у Жмеринському районі дана акція стартує 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

  Основними завданнями акції є:

  На Жмеринщині 21 листопада 2017 року відзначили День Гідності та Свободи. Урочистий мітинг присвячений четвертій річниці Революції Гідності відбувся перед адміністративною будівлею районної державної адміністрації та районної ради. Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, громадськості.

  Зазначив голова районної державної адміністрації, депутат Вінницької обласної Ради Олег Легеза.

  Під час виїзного прийому в смт Браїлів було піднято питання функціонування медичного закладу в с. Сьомаки та недостатньої кількості медичних працівників в територіальній громаді.

  Обговоривши дані питання голова райдержадміністрації Олег Легеза, головний лікар КУ «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Олег Калінський та Браїлівський селищний голова Валерій Резедент вирішили питання щодо відновлення роботи ФАПу в с.Сьомаки.

  На виїзному прийомі в смт Браїлів за участю голови райдержадміністрації Олега Легези, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка, головного лікаря КУ «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Олега Калінського, Браїлівського селищного голови Валерія Резедента, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ розглянуто ряд проблем, які найбільше хвилюють жителів громади.

  Вогонь-слова в гармонії сполуки –
  Ото і є поезія жива.
  Чужинців луки, оболонь і луки,
  Тужлива птаха – кобза степова...
  Слова! Ах, музика душі – слова!
  Степан Литвин

  Переді мною, на столі, лежить нова книга з серії "Літературне краєзнавство" упорядкована відомим поетом, членом НСЖУ, керівником міськрайонного літературно-мистецького об'єднання "Калинове гроно" Володимиром Горлеєм під назвою "Поет Кармалюкового краю".