Список сільських та селищної рад
(станом на 01.01.2016 р.)

 
Назва ради П.І.П. сільських та селищного голів номера тел. П.І.П. секретарів сільських та селищної рад номера тел.
1 Браїлівська Резедент Валерій Дмитрович с.3-32-42 Сваричевський Ростислав Олексійович с.3-36-52
2 Біликовецька Цвень Олександр Ілліч с. 3-02-31 Пошивана Надія Володимирівна с. 3-02-26
3 Демидівська Браславець Іван Петрович с.3-16-31 Гаманюк Раїса Сергіївна с.3-16-31
4 Дубівська Огренчук Володимир Миколайович с. 3-27-31 Бевз Галина Миколаївна с. 3-27-31
5 Жуковецька Тріскун Надія Степанівна с.3-95-31 Мариношенко Оксана Володимирівна с. 3-95-31
6 Кам`яногірська Гринік В’ячеслав Васильович с. 3-94-42 Ярова Катерина Дмитрівна с. 3-94-18
7 Кармалюківська Огородник Микола Іванович с. 3-26-42 Рудюк Зінаїда Станіславівна с. 3-26-31
8 Кацмазівська Дідовик Василь Іванович с. 3-15-31 Діхтярук Ольга Василівна с. 3-15-31
9 Коростівецька Кокиза Анатолій Павлович с.3-04-42 Сліпенька Алла Володимирівна с.3-04-31
10 Куриловецька Кречковський Анатолій Феліксович с.3-06-42 Лукічов Руслан Володимирович с.3-06-31
11 Леляцька Смущак Олександр Петрович с. 2-12-09 Кабалюк Тетяна Анатоліївна с. 2-19-15
12 Лисогірська Очеретна Ольга Миколаївна с.3-96-36 Майстер Володимир Анатолійович с.3-96-36
13 Людавська Пашковський Роман Сергійович с.3-22-35 Василашко Валентина Іванівна с.3-22-35
14 Лука Мовчанська Глушко Юрій Васильович с.3-98-31 Глушко Тетяна Василівна с.3-98-31
15 Мовчанська Проць Григорій В’ячеславович с. 3-92-31 Огороднік Катерина Василівна с. 3-92-31
16 Носковецька Лавров Анатолій Дмитрович с.3-86-31 Балакир Людмила Андріївна с.3-86-31
17 Олександрівська Смачний Віталій Валерійович с.3-66-42 Мазур Світлана Петрівна с. 3-66-42
18 Потоківська Коломієць Петро Іванович с.3-13-31 Белінська Людмила Андріївна с. 3-13-31
19 Почапинецька Поліщук Анатолій Миколайович с.3-96-42 Чудак Микола Васильович с. 3-96-42
20 Рівська Гамарник Аліна Сергіївна с.3-03-42 Білан Ганна Іванівна с.3-03-31
21 Северинівська Христюк Олександр Устинович с. 3-56-42 Мазур Антоніна Миколаївна с. 3-56-31
22 Сербинівська Левченко Лариса Степанівна с.3-97-31 Грибок Любов Федорівна с.3-97-31
23 Слободо- Межирівська Куртяк В’ячеслав Володимирович с.3-97-82 Кириловська Оксана Миколаївна с. 3-97-82
24 Станіславчицька Перепечай Володимир Миколайович с. 3-42-42 Штопко Євгенія Василівна с. 3-42-42
25 Стодулецька Голубенко Любов Романівна с.3-11-31 Теслюк Людмила Петрівна с.3-11-31
26 Тарасівська Козаченко Анатолій Олександрович с.3-12-23 Гудима Світлана Григорівна с. 3-12-31
27 Телелинецька Кучер Петро Васильович с. 3-93-42 Джулай Людмила Леонтіївна с. 3-93-31
28 Чернятинська Баніт Олександр Григорович с.3-24-31 Д’якон Надія Сергіївна с. 3-24-31