22-24 листопада відбулись змагання спартакіади школярів з волейболу серед дівчат. Ігри проходили у двох підгрупах в с. Станіславчик та с. Чернятин. За результатами зональних ігор до фіналу який проводився с. Станіславчик вийшли команди: Браїлівської, Могилівської, Чернятинської та Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Після запеклих двобоїв переможцями стали місцеві волейболістки ( вчитель фізвиховання Володимир Кравець), друге місце у дівчат з Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізвиховання Валерій Філімонов) і третє місце за волейболістками Чернятинської ЗОШ (вчитель фізвиховання Владислав Підгаєць).

Команди переможці були нагороджені грамотами відділу освіти і відділу у справах молоді та спорту.

26 листопада в м. Жмеринка відбулися районні сільські спортивні ігри з шахів серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь 23 спортсменів – шахістів. Переможцем ігор стала команда Жуковецької сільської ради (Личкін Віктор, Голуб Андрій, Нікітіна Людмила). Друге місце посіли шахісти Браїлівської селищної ради ( Слушний Ігор, Чистовський Микола, Панченко Надія). Третє місце вибороли шахісти Северинівської сільської ради (Івасюк Микола, Тарнавський Андрій, Матищук Алла). В особистому заліку серед чоловіків І місце посів – Личкін Віктор (13 очок с. Жуківці), ІІ місце – Мацера Олександр (10 очок с.Сербинівці), ІІІ місце – Тарнавський Андрій (10 очок с. Северинівка). У змаганнях серед жінок І місце виборола Вихристюк Анастасія (10 очок с. Станіславчик), ІІ місце – Нікітіна Людмила (8 очок с. Жуківці), ІІІ місце – Панченко Надія (6 очок смт. Браїлів). Переможці та призери нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та райради ФСТ «Колос».

25 листопада в спорткомплексі ДЮСШ м. Жмеринки відбулися чергові етапи спортивних ігор ветеранів Жмеринщини. Спортсмени - ветерани змагалися у стрітболу ( баскетбольній влучності) та настільному тенісі в трьох вікових групах: 50-60 років, 61-70 років та старше 71 року. У змагання з влучності попадання в баскетбольне кільце у віковій групі 50-60 років переміг Валерій Тичинський (вчитель фізкультури Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.), друге місце зайняв Володимир Шевченко (бувший вчитель ЗОШ №3 м. Жмеринка), а третім був Василь Марчук (Жмеринка). У віковій групі 61-70 років перше місце посів Анатолій Унковський (вчитель фізкультури Куриловецької ЗОШ І-ІІст.), друге місце зайняв – Омелян Русин (с.Станіславчик) і третє місце у Олександра Яремушко (с.Коростівці). В групі старше 71 рік перше місце здобув Віктор Олдаковський (Жмеринка) із 100% влучністю, друге місце розділили між собою Володимир Богословцев ( с.Сербинівці) та Василь Чорний (Леляки).

У змаганнях з настільного тенісу у віковій групі 50-60 років перемогу святкував Михайло Рожок (вчитель фізкультури Рівської ЗОШ І-ІІ ст.), друге місце зайняв Валерій Тичинський і третім став – Святослав Горбачов. У групі 61-70 років перше місце здобув Анатолій Унковський (вчитель фізкультури Куриловецької ЗОШ І-ІІст.), друге місце у Віктора Личкіна (с.Жуківці), а третім став – Павло Бойцун (голова ради ветеранів фізичної культури та спорту району). В групі старше 71 рік найкращим тенісистом знову став Віктор Олдаковський (Жмеринка), друге місце посів Роман Вознюк (с.Чернятин) і третім став Володимир Богословцев ( с.Сербинівці). Відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, районна рада ФСТ «Колос» переможців та призерів змагань відзначили грамотами.

Останнім видом спартакіади залишились змагання з шахів, які будуть проведені у грудні місяці ц.р.