16 листопада відбулась спартакіада школярів з настільного тенісу. За результатами змагань перше місце посіли юні теннісісти Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізвиховання Владислав Підгаєць) друге місце посіли учні Могилівської ЗОШ (вчитель фізвиховання Юрій Заєць), третє місце за Браїлівською ЗОШ (вчитель фізвиховання Валерій Філімонов). В цей день також відбулись змагання районних молодіжних ігор з настільного тенісу в яких найкращими стали могилівські тенісисти, друге місце за Чернятинським аграрним коледжом, третіми були учні Чернятинської ЗОШ, четверте місце посів Браїлівський професійний ліцей.

Команди переможці були нагороджені грамотами відділу освіти і відділу у справах молоді та спорту.

19-20 листопада в м. Вінниці відбулась Першість Вінницької області з футзалу серед ветеранів 40+ та ветеранів 50+. Взяли участь у цих змаганнях спортсмени – ветерани нашого району. Так футболісти вікової групи 40+ змагались у четвертій групі з командою Мурованокуриловецького району поступились 0:3, Липовецького району (0:6) та Тульчинського району (1:3) і до фінальних змагань не пройшли, але набрались позитивних емоцій та досвіду. А ось у віковій категорії 50+ наша команда граючи у третій групі переграла команди Могилів-Подільського району 3:1, Чечельницького району 5:0 поступилась Немирівчанам 0:2 і до фіналу не дійшла, розділивши лише 5-8 місця.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»