З 28 до 31 жовтня в м. Турін Італія відбувся Чемпіонат Світу з гирьового спорту. До складу збірної команди України увійшов студент Чернятинського коледжу ВНАУ, вихованець тренера Романа Вознюка – Володимир Мазуренко. Багаторазовий чемпіон області, України В.Мазуренко з честю виступив і на світовому рівні, де посів друге місце у двоборстві, виконавши норму майстра спорту України.

Вітаємо Володимира та його тренера.

5 листопада в м.Вінниці відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з боротьби дзюдо серед чоловіків та жінок. У своїх вагових категоріях друге місце виборола Гуменна Юлія (48 кг.), яка в абсолютній першості стала третьою; 5-6 місце посів Торба Андрій (66 кг.); 7 місце здобув Ясінський Богдан (73 кг.). Також приймали участь в змаганнях Купчак Вадим, Сердюк Максим та Марценюк Максим. Всі спортсмени з смт. Браїлова. Готував дзюдоїстів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

5-6 листопада в м.Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики. Збірна команда нашого району виборола друге загальнокомандне місце. Перші місця у своїх вагових категоріях посіли Куряченко Любов ( 75 кг.), Заваденко Андрій (62 кг.) та Бабич Дмитро (+105 кг.); другі місця вибороли Осадчук Ольга ( 62 кг.) та Страшевський Дмитро (69 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Олександр Кошонько.

5 листопада в м. Вінниця волейбольний клуб «Браїлів» продовжив свої виступи в Епілон лізі, перемігши з рахунком 2:1 команду «Медик» м. Вінниця та поступившись 0:3 волейболістам команди «Стахов і К» м.Вінниця наша команда ділить 2-3 місце у своїй групі. Наступні волейбольні протистояння відбудуться у листопаді.

4-6 листопада в м. Ворохта відбулись обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2016 року серед голів, заступників голів районних рад,сільських/селищних голів та секретарів сільських/селищних рад. Наш район представляли керівники територіальних громад: Валерій Резедент (шахи), Надія Слободянюк (шашки) - смт. Браїлів, Валодимир Перепечай - с. Станіславчик (дартс), Олександр Цвень - с. Біликівці (дартс), Юрій Глушко - с. Лука – Мовчанська(настільний теніс), Михайло Войтович - с. Носківці (настільний теніс), Лариса Левченко с. Сербинівці (шашки), Ірина Оленчук - с. Потоки (шахи), Анатолій Лавров – с.Носківці (гирі). За результатами ігор наші керівники – спортсмени у особистому заліку вибороли: перше місце -Анатолій Лавров, друге місце – Ірина Оленчук, Володимир Перепечай.

У загальнокомандному комплексному заліку наші сільські керівники вибороли ТРЕТЄ місце і були нагородженні грамотами, кубком, пам’ятними сувенірами від Вінницької обласної ради ФСТ «Колос», обкому профспілки АПК.

Відділ молоді та спорту РДА Районна рада ФСТ «Колос»