25 та 27 жовтня відбулись змагання спартакіади школярів та районних молодіжних ігор з баскетболу серед дівчат. Ігри проходили у двох підгрупах в с.Станіславчик та с.Чернятин. За результатами зональних ігор до фіналу який проводився с. Станіславчик вийшли команди: Чернятинської, Сербинівської, Олександрівської та Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Після запеклих двобоїв перше місце посіли місцеві юні баскетболістки, друге місце у дівчат Сербинівської ЗОШ, третє місце за баскетболістками з Олександрівської ЗОШ.

28 жовтня в м.Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед дітей до 12 років. Успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени (всі з Браїлова), зайнявши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перші місця посіли: Слипенька Оксана (50 кг.), Шута Каріна (45 кг.), Сможникова Марина ( 35 кг.), Вікулик Зоряна (25кг.), Шеремета Ольга ( 20 кг.), Конокотін Артем ( 30 кг.), Крилик Єгор(25 кг.) ; другі місця вибороли Пастухов Ілля (50 кг.), Семенюк Богдан (25 кг.), Донченко Тарас ( 20 кг.); третіми стали Трепака Ельвіра ( 35 кг.), Слободенеюк Артем (40 кг.), Власюк Олександр (30 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

Вітаємо наших переможців!

29-30 жовтня в м.Вінниці відбувся Кубок Вінницької області з гирьового спорту. Збірна команда нашого району виборола друге загальнокомандне місце. Перші місця у своїх вагових категоріях посіли Вознюк Роман ( понад 90 кг.), Полудень Микола (80 кг.) та Страпак Вадим (60 кг.); другі місця вибороли Капінос Анатолій ( (75 кг.) та Требущак Василь (65 кг.); третє місце у Муляра Василя ( до 90 кг.).

29 жовтня в м. Вінниця волейбольний клуб «Браїлів» успішно розпочав свої виступи в Епілон лізі, перемігши з рахунком 3:0 команду з Теплика та 2:1 волейболістів «Поділля» Вінниця. Наступні волейбольні протистояння відбудуться 5 листопада також у Вінниці.

30 жовтня в с. Северинівка відбулись фінальні змагання чемпіонату Жмеринського району з малого футболу за програмою районних сільських спортивних ігор. В півфіналах кращими були «Сокіл» Чернятин та «Стріла» Северинівка, які перемогли відповідно «Граніт» Могилівка та «Авангард» Браїлів. В протистоянні за третє місце «Граніт» з рахунком 5:1 переміг «Авангард», а в боротьбі за перше місце «Стріла» святкувала перемогу з рахунком 5:2 над «Соколом». Вже шість років поспіль северинівчани є беззмінними переможцями цих змагань.