18 та 20 жовтня відбулись групові та фінальні змагання спартакіади школярів та районних молодіжних ігор з баскетболу серед юнаків. Ігри проходили у двох підгрупах в с.Станіславчик та с.Чернятин. За результатами зональних ігор до фіналу ( с. Станіславчик) вийшли команди: Чернятинської, Сербинівської, Олександрівської та Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Після запеклих двобоїв перше місце посіли місцеві юні баскетболісти, друге місце за Чернятинськими спортсменами, третє місце у Сербинівської ЗОШ.

22-23 жовтня в залі засідань Жмеринської районної ради відбувся 26-й традиційний міжобласний шашковий турнір пам`яті народного месника - Устима Кармалюка. Відкрили змагання його засновники Іван Гоцуляк та Василь Марчук. В цьогорічному турнірі прийняли участь 28 спортсменів (наймолодші: Палига Вероніка, Курлін Сергій, Курлін Валерій та Курлін Нікіта, а найстарший – вінничанин Ціомкалюк Борис, якому 70 років.)

Змагання проходило за швейцарською системою у 8 турів та тривали два дні. В протистояннях шашкісти демонстрували свій клас та «хитруваті» комбінації, оскільки рівень був досить високий ( 2 майстри ФІДЕ, 11 кандидатів у майстри спорту, 5 учасників І –го розряду, 10 – ІІ розряду).

Перше місце виборов кандидат в майстри спорту з Одеської області, м.Балти - Ярослав Гончаренко, який набрав 14 очок, друге місце посів кандидат в майстри спорту з Вінниці Віталій Луценко (12 очок), третє місце розділили вінничанин Олександр Крупко та Зореслав Бондарчук з Балтського району Одеської області, які набрали по 11 очок і п’яте місце виборов вінничанин, майстер ФІДЕ Пікіняр Василь набравши 10 очок. Перше місце серед жінок посіла калинівчанка Наталя Дика, друге місце за Грабчак Катею з Бершаді і третє місце у Палиги Вероніки також з Калинівки.

Достойно представляли наш район в турнірі земляки: Мацько Сергій (10 очок - 9 місце), Гоцуляк Іван (9 очок - 11 місце), Богословцев Володимир ( 4 очка) та Унковський Анатолій (4 очка).

Всі переможців та призери змагань відзначені грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, райради ФСТ «Колос» та пам’ятними сувенірами.

В продовж всього турніру шашкісти могли скоштувати гарячий чай, каву, бутерброди та печиво. Також спортсменам було організовано святкову вечерю і проживання у готелі.