6 жовтня в с. Рів відбулись фінальні змагання районних спортивних ігор школярів з футболу серед ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст. У фіналі прийняли участь команди – переможці групових ігор, які пройшли у вівторок 4 жовтня. За результатами запеклих і безкомпромісних ігор перемогу святкували юні футболісти з Носковець, друге місце посіли учні Ченятинської ЗОШ І-ІІІ ст., а третіми стали спортсмени Могилівської школи.

8 жовтня відбулися групові ігри чемпіонату Жмеринського району з малого футболу за програмою районних сільських спортивних ігор.

В с. Дубова, де крім місцевих спортсменів змагалися футболісти з Браїлова, Кармалюкове та Сербинівців. Перемогу святкували браїлівчани, які перемогли у всіх матчах, другими були місцеві футболісти, третіми – кармалюківці.

В с. Носківці крім місцевих спортсменів змагалися команди з Северинівки та Кудіївець. Переможцем стали – северинівчани, друге місце за кудіївецькими футболістами, а третє – у місцевих футболістів.

В с. Потоках змагалися команди з Жуківець, Могилівки та Станіславчика. Кращими в цій групі стали футболісти з Могилівки, друге місце за станіславчицькими спортсменами, а третє у жуківецьких футболістів.

В с. Рів крім місцевих спортсменів змагалися команди з Чернятина, Мартинівки та Тарасівки. В запеклій боротьбі, вигравши по пенальті перемогли чернятинські футболісти, друге місце у рівчан, а третє – за футболістами з Мартинівки.

До фіналу, який відбудеться 15 жовтня в с. Северинівка вийшли переможці груп: «Авангард» Браїлів, «Граніт» Могалівка, «Сокіл» Чернятин та «Стріла» Северинівка.

8 жовтня 2016 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з боротьби дзюдо до 17 років. Успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени з Браїлова, зайнявши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перші місця посіли: Гончаренко Каріна (57 кг.), Собчишина Вікторія (+70 кг.), Гуменна Юлія ( 44 кг.) ; друге місце виборола Юлія Пашковська (40 кг.); третім став Андрій Торба ( 66 кг.); 7-8 місця посіли – Вадим Купчак (46 кг.), Ігор Грабовський (50 кг.), Ігор Святков ( 42 кг.) та Кучер Дмитро (55 кг.); також приймали участь в змаганнях – Марценюк Максим та Ясинський Богдан. Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

Вітаємо наших переможців.

6-10 жовтня в м. Словяногірськ відбувся фінал Всеукраїнських сільських спортивних ігор серед збірних команд областей. В складі збірної Вінницької області в гирьовому спорті виступав Мазуренко Володимир (Чернятин), який у своїй ваговій категорії ( 68 кг.) посів 8 місце, допомігши збірній Вінниччини посісти також високе 8 загальнокомандне місце.

Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»