6 липня 2016року в смт. Браїлів відбулися районні богатирські ігри. Цього року участь в змаганнях прийняли команди з Браїлова, Демидівки, Жуковець, Северинівки та Чернятина всього 11 богатирів. Змагання проводились з 5 видів: «Прогулянка коваля», «Кидок булави», «Штанга», «Штовхання колеса» і «Тягач». В загальнокомандному заліку перемогу отримали богатирі з Чернятина, другими стали спортсмени з Северинівки і третє місце посіли браїлівчани. Команда переможець отримала кубок та грамоту, а команди призери нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту.

В особистому заліку найкращим богатирем району вкотре став Євген Фердинський (Чернятин), друге місце виборов Казановський Андрій (Северинівка), третім став Пшонко Віталій (Браїлів) і 4 місце посів Бардецький Леонід (Жуківці). Богатирі нагороджені грамотами та відзначені грошовими винагородами від спонсорів змагань - Самборського Миколи та Браїлівської селищної ради (В.Резидент).

9 липня 2016 року відбулись ігри дев'ятого туру Чемпіонату району з футболу серед команд вищої ліги. Пройшли вони у дуже цікавій і напруженій боротьбі і закінчились із такими результатами: «Авангард» Браїлів - «Стріла»Северинівка 0:1, «Граніт» Могилівка - «Нива» Жуківці 3:0 , «Старт» Станіславчик - «Сокіл» Чернятин 2:5. За результатами передостаннього туру достроково переможцем змагань стала команда «Стріла» Чернятин, також практично визначились і призери турніру 2 місце – за северинчанами , а третє у могилівчан.