25 червня відбулись пропущені ігри групових змагань Чемпіонат району з паркового волейболу (чоловіки) за програмою районних сільських спортивних ігор серед сільських територіальних громад. Як ми писали у попередньому випуску, команди учасники були розділені на чотири групи за територіальним принципом. У першій групі змагання пройшли ще 18 червня.

• І група: с.Сербинівці, с. Северинівка, с. Стодульці, с. Кармалюкове - у цій групі змагання пройшли ще 18 червня, переможець – с. Северинівка.
  • ІІ група : с. Чернятин, с. Кацмазів, с. Кудіївці, с. Носківці - у цій групі перше місце вибороли волейболісти із с.Чернятин.
  • ІІІ група: смт. Браїлів, с. Людавка, с. Могилівка, с. Почапинці - у цій групі перше місце вибороли волейболісти із смт. Браїлова.
  • ІV група: с. Станіславчик, с. Жуківці, с. Рів, с. Мартинівка - у цій групі перше місце вибороли волейболісти із с. Станіславчик.

Фінал Чемпіонату буде проведено 3 липня на волейбольних майданчиках у селі Могилівка.

25 червня 2016 року відбулись ігри чергового сьомого туру Чемпіонату району з футболу серед команд вищої ліги. Пройшли вони у цікавій боротьбі і закінчились із такими результатами: «Сокіл» Чернятин - «Нива» Жуківці 3:0, «Граніт» Могилівка - «Авангард» Браїлів 5:4, «Старт» Станіславчик - «Стріла»Северинівка 4:4.