4 листопада в м. Вінниці відбулась Першість Вінницької області з футзалу серед ветеранів 50+. Участь у змаганнях прийняли 12 команд. Добре виступили у цих змаганнях спортсмени – ветерани нашого району. У своїй групі наша команда у першій грі виграючи по ходу зустрічі 1:0 у команди Тростянецького району ( посіла друге місце у першості), нажаль поступилася з рахунком 1:3, на далі впевнено перемігши суперників з Погребищенського району 5:1 та Чечельницького району 5:2 та на жаль по додатковим показникам до фіналу не вийшла. У підсумку жмеринчани посіли 5 місце.

4-5 листопада в залі засідань Жмеринської районної ради відбувся 27-й традиційний міжобласний шашковий турнір пам`яті народного месника - Устима Кармалюка. Відкрили змагання його засновники Іван Гоцуляк та Василь Марчук. В цьогорічному турнірі прийняли участь 45 спортсменів (наймолодша: Гордійчук Наталія з Калинівки, якій 6 років, а найстарший – жмеринчанин Чорний Василь, якому 76 років.) Широка географія учасників, де крім місцевих шашкістів, представництво мали Вінниця, Бар, Бершадь, Калинівка, Козятин, Тиврів, Томашпіль, Хмільник, Миронівка (Київська обл..) та Балта (Одеська обл..)

Змагання проходили за швейцарською системою з 9 турів та тривали два дні. В протистояннях шашкісти демонстрували свій клас та «хитруваті» комбінації, оскільки рівень був досить високий ( 1 майстер спорту, 8 кандидатів у майстри спорту, 15 учасників І –го розряду, 12 – ІІ розряду).

Перше місце виборов кандидат в майстри спорту з Вінниці, багаторазовий переможець та призер Всеукраїнських та обласних змагань Віталій Луценко (він же був і головним суддею змагань) - 16 очок, друге місце посів кандидат в майстри спорту, вінничанин Олександр Крупко -14 очок, третє місце у минулорічного переможця турніру - Ярослава Гончаренко, який набрав також 14 очок з м. Балта Одеської області, четверте місце посів Бондарчук Зореслав з Балтського району Одеської області, який набрав 13 очок , п’яте місце виборов Ціхановський Петро м. Калинівка набравши також 13 очок, але з гіршим коефіцієнтом.

Перше місце серед жінок виборола Катерина Грабчак із Бершаді, друге місце - Наталя Дика з Калинівки і третє місце у Анастасії Вихристюк із Станіславчика.

Достойно представляли район в турнірі наші земляки: Мацера Олександр (11 очок - 13 місце), Новицький Валерій ( 11 очок – 14 місце), Гоцуляк Іван (11 очок - 15 місце), Чорний Василь (10 очок – 21 місце), Скакун Олександр, Вікулова Наталя, Унковський Анатолій (всі по 8 очок).

Всі переможці та призери змагань відзначені грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районної організації ВФСТ «Колос» та пам’ятними сувенірами. Нагородження провели начальник відділу у справах молоді та спорту РДА , голова районної організації ВФСТ «Колос» Василь Марчук і голова районної федерації шашок Іван Гоцуляк.

В продовж всього турніру шашкісти могли скоштувати гарячий чай, каву, бутерброди та печиво. Також спортсменам було організовано святкову вечерю і проживання у готелі.

Відділ у справах молоді та спорту РДА Районна організація ВФСТ «Колос»