Який проводився в рамках програми районних сільських спортивних ігор 2017 року. Метою та завданням змагань є популяризація рибної ловлі, підвищення спортивної майстерності, пропаганда здорового способу життя, виявлення найспритніших спортсменів для формування збірної команди району.

До участі у змаганнях допускалися спортсмени, які народилися, навчаються або проживають на території нашого району. Склад команди – 2 чоловіка.

О 6 годині ранку розпочалися змагання на Сербинівському ставку в с.Северинівка. Організовано та проведено захід відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації , райрадою ВФСТ «Колос».

Перше місце посіла Браїлівська селищна рада, друге місце за Демидівською громадою, а третіми стали Станіславчани.

В особистому заліку перше місце виборов Соколенко Ігор з Демидівської с/р, його улов 7 кг, друге – Лєбєдєв Олександр з Браїлівської селищної ради, 4 кг 780 гр., третє – Підлісний Сергій з Жуковецької громади, 4 кг 630 гр.

З гарним уловом поїхали додому Олексій Пугач з Станіславчика (4,590 кг), Вячеслав Музика з Браїлова (4,180 кг), Іван Настич з Северинівки (3,9 кг), Олег Ктітор з Демидівки (3,2 кг).

До змагань долучилися і ветерани спорту на чолі з Павлом Бойцуном, який і виборов перше місце, другим став Віктор Олдаковський, третім – Валерій Тичинський.

Команда переможець нагороджена кубком і грамотою, призери змагань – грамотами. Нагородження провела головний спеціаліст РО ВФСТ «Колос» Людмила Нікітіна.