19 травня 2017 року в спорткомплексі ДЮСШ м. Жмеринки було проведено другий вид змагань четвертих спортивних ігор ветеранів Жмеринщини.

17 спортсменів-ветеранів змагалися у стрільбі пневматичній в трьох вікових групах: 50-60 років, 61-70 років і понад 71 рік. В змаганнях у віковій групі 50-60 років перемогу святкував Михайло Рожок (с.Северинівка), друге місце посів Василь Марчук (Жмеринка) і третє місце виборов Святослав Горбачав (с. Рів); у групі 61-70 років – як і минулого року переможцем став Віктор Личкін ( Жмеринка), друге місце посів Володимир Шевченко (Жмеринка) і третім став Олександр Яремушко (с.Коростівці) у віковій групі понад 71 рік перемогу святкував Володимир Богословцев ( с.Сербинівці), друге місце виборов Василь Чорний (с.Мала Жмеринка) і третє місце посів Віктор Олдаковський (Жмеринка). Відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, районна рада ФСТ «Колос», районне товариство сприяння обороні України (Сергій Шевченко) переможців та призерів змагань відзначили грамотами.

19 травня 2017 року в с. Бохоники (Вінницький район) відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2017» серед юнаків 2005-2006 р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Вінницького, Немирівського та Тиврівського районів. Юні футболісти тренера РДЮСШ Анатолія Бедрака (Северинівське відділення) у протистоянні із місцевими юнаками нажаль поступились із рахунком 1:3, та здобули перемоги над ровесниками із Немирівського району з рахунком 2:0, і Тиврівського району 3:0. Таким чином посівши перше місце, разом із юнаками із Вінницького району вийшли до фіналу, який пройде 27 травня в с. Сугаки Могилів - Подільського району.

20 травня 2017 року в м.Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед молоді до 21 року. Честь району захищали вихованці тренера РДЮСШ Л.Чубка. У своїх вагових категоріях перше місце виборола – Голдашевська Наталія (55 кг.); друге місце посіла – Сможенкова Марина (55 кг.); третіми стали: Сердюк Максим (92кг.), Кучер Дмитро (70 кг.), Бухова Владислава (50 кг.), Вернигора Богдан (100 кг.), Люта Вікторія (55 кг.), Шеремета Тетяна (60 кг.), Чечелюк Богдана (65 кг.), Трачук Анастасія (55 кг.), Собчишина Вікторія (+80 кг.) та Шута Каріна (50 кг.). Наша команда посіла третє загальнокомандне місце.

20 травня 2017 року в м. Іллінці відбувся чемпіонат Вінницької області з волейболу серед ветеранів +40 в якому прийняли участь команди із 11 районів. Наш район представляли Головатюк Іван, Карпенко Ігор, Клепко Руслан, Матищук Анатолій, Олійник Андрій, Резедент Валерій, Рожок Михайло. В своїй групі, а їх було три, наші волейболісти перемогли команду з Мурованих Куриловець 2:0 та поступились команді з Крижополя 1:2 і посіли друге місце у групі. У іграх за 4-6 місця перемігши гайсинчан та тростянцян посіли 4 місце.

20 травня 2017року розпочато Чемпіонат району з футболу серед команд сільських територіальних громад. На старт цьогорічних змагань вийшли 11 команд, які згідно результатів попереднього чемпіонату розділені на вищу та першу лігу.

Наводимо результати першого туру:

Вища ліга: «Авангард» Браїлів - «Стріла» Северинівка 1:3; «Нива» Жуківці – «Старт» Станіславчик 3:1; «Граніт» Могилівка - «Садівник» Кудіївці 1:5.

Перша ліга: «Сокіл» Чернятин – «Спарта» Дубова 9:1; «Олімпік» Мартинівка - «Арсенал» Носківці 6:2.

Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»