26-27 квітня в м. Вінниця відбувся фінал обласної спартакіади школярів з легкої атлетики, в якій прийняли участь 25 команд області. Команда Жмеринського району посіла 18 місце. Успішно виступили: Бондар Олексій (Северинівська ЗОШ І-ІІІст.) посівши другі місця в стрибках в довжину (5.65 м.) та в штовханні ядра ( 12.96 м.); Чеперната Вікторія та Бедрак Назар (Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст..) посіли 5 місця в штовханні ядра.

Готували команду до змагань: голова районного методичного об'єднання вчителів фізичної культури Михайло Володимирович Рожок, вчителі фізичної культури Василь Марфін (Северинівська ЗОШ) та Валерій Філімонов ( Браїлівська ЗОШ).

29 квітня 2017 року в спортивному залі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Вінницького обласного спортивного товариства «Колос» з гирьового спорту та відкритий кубок Жмеринського району на призи відомого спортсмена – гирьовика, ветерана спортивного руху Жмеринщини Вознюка Романа Івановича. В змаганнях прийняли участь команди з Жмеринського, Вінницького, Немирівського, Тиврівського, Тростянецького, Томашпільського районів та м. Жмеринка. У відкритому кубку району наші спортсмени були найкращими в загальнокомандному заліку, друге місце посіли гирьовики з Тиврівського району і третіми стали гирьовики з Томашпільського району. Найкращими у своїх вагових категоріях стали: Іванашко Роман (Томашпіль), Мазуренко Володимир (Чернятин), Присяжнюк Олександр (Немирів), Бондар Петро (Томашпіль), Кундис Олексій (Тиврів), Лютослав Ірина (Тиврів), Зарічняк Олександра та Наготова Дарія (Чернятин).

В чемпіонаті облради «Колос» кращими били гирьовики Томашпільського району, другими стали спортсмени з Тиврова , третє місце розділили команди Жмеринського та Немирівського районів. Переможці та призери були нагороджені дипломами обласного управління фізичної культури і спорту та пам’ятними сувенірами відділу молоді та спорту Жмеринської РДА, райради ФСТ «Колос». Нагородження провели начальник відділу у справах молоді та спорту, голова райради ФСТ «Колос» на громадських засадах Василь Михайлович Марчук, син Романа Івановича - Роман Романович Вознюк , заступник голови обласної федерації гирьового спорту Микола Васильович Тютрін. Вагому матеріальну допомогу у проведені цих змагань надали приватне підприємство ТОВ «Поділля тара» , директор Геннадій Балюк (смт. Браїлів) та приватний підприємець Анатолій Білоус (с. Чернятин).

29 квітня 2017 року в м. Вінниця проходив Чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років наш район представляли вихованці РДЮСШ (смт. Браїлів). Молоді спортсмени – дзюдоїсти посіли третє загальнокомандне місце. Чемпіонками Вінничини у своїх вагових категоріях стали: Трачук Анастасія, Собчишина Вікторія; другі місця вибороли Сможенкова Марина, Рибак Владислав, Голдашевська Наталя та Шута Каріна; треті місця посіли Кучер Дмитро, Тютюник Олександр та Луцков Олександр. Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

Відділ у справах молоді та спорту РДА, Райрада ФСТ «Колос»