5 квітня 2017 року в спортзалі Жмеринської міської ДЮСШ відбулись фінальні змагання районних молодіжних сільських спортивних ігор (РМССІ) з баскетболу серед дівчат. В півфіналах баскетболістки Чернятинського аграрного коледжу поступились Станіславчицьким дівчатам 4:44, а учениці Сербинівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. були кращими за суперниць з Браїлівського професійного ліцею 24:12.

Таким чином в матчі за третє місце ліцеїстки з смт. Браїлов перемогли студенток Чернятинського коледжу 38:7, а у фіналі за перше місце Станіславчицькі дівчата з рахунком 33:11, святкували перемогу над дівчатами Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. У загальному підсумку РМССІ, перше місце посіли дівчата Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання Володимир Кравець), друге місце здобули учениці Сербинівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання Олексій Петрук), а третє місце за дівчатами Браїлівського професійного ліцею (викладач фізичної культури - Володимир Суханов). Команди переможці та призери були відзначені дипломами, а гравці - грамотами відділу у справах молоді та спорту, райради ФСТ «Колос».

5 квітня 2017 року в м. Вінниця відбувся фінал обласної спартакіади школярів з волейболу серед юнаків в якій честь району захищали вихованці районної ДЮСШ ( тренер Валерій Філімонов смт. Браїлів). У змаганнях взяли участь 4 команди з Барського, Гайсинського, Теплицького та Жмеринських (смт. Браїлів) районів, які згідно жеребкування були розбиті на півфінальні пари. Наші юні волейболісти нажаль поступились Барським спортсменам (до речі переможцям спартакіади) і перемогли команду з Теплицького району в матчі за 3-є місце. В матчі за 1 місце Барські волейболісти були кращими за волейболістів з Гайсинського району.

7-8 квітня 2017 року в с. Почапинці відбулась відкрита першість Жмеринського району з футзалу серед ветеранів 45+ на призи голів РДА( Легеза О.В.) та районної ради (Малярчук В.Г.) при фінансовій підтримці ТОВ «Курланд» (генеральний деректор Федоренко Тетяна Тихонівна). У змаганнях прийняли участь команди : «Локомотив» м.Жмеринка, «Ветеран» м. Жмеринка та «Колос» Жмеринський район. На змагання завітали та відкрили турнір голова райдержадміністрації Олег Легеза та голова районної ради Василь Малярчук. Результати протистоянь: «Колос»-«Ветеран» 8:2; «Ветеран»-«Локомотив» 2:8; «Колос»-«Локомотив» 3:5. Таким чином володарем перехідного кубку стали футболісти «Локомотива», друге місце посіла команда «Колос» і третіми стали «Ветеран». Всі команди одержали дипломи, гравці грамоти, а кращі гравці команд – пам’ятні сувеніри. По завершені турніру керівництвом сільської ради( Поліщук А.М.) та місцевої школи (Шовкалюк В.Г.) для всіх учасників змагань була організована святкова вечеря.

8 квітня 2017 року в смт. Вороновиця відбулась відкрита першість Вінницького району з волейболу серед чоловічих команд сільських територіальних громад. В змаганнях приймали участь 14 команд Вінницької області, в тому числі кращі команди нашого району ВК «Браїлів» та «Стріла» с.Северинівка. Северинівська команда нажаль поступилась у своїй групі першим місцем і не пройшла до фінальної частини першості, а ось ВК «Браїлів» в запеклій боротьбі виборов у своїй групі перше місце і пройшов до фінальних ігор. Але у грі за звання переможця першості нажаль у дуже напруженому та видовищному матчі поступилися місцевій команді 1:2, яка була складена із волейболістів м. Вінниці. Таким чином, браїлівчани посіли друге місце у цьому турнірі. Готував команду до змагань голова Жмеринської районної федерації волейболу Ігор Карпенко.

7 квітня 2017 року в с. Рів в місцевій ЗОШ І-ІІ ст., відбувся перший районний відбірковий етап Всеукраїнського спортивного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я». Організував змагання вчитель фізичного виховання Михайло Володимирович Рожок. У веселій та дотепній конкурсній програмі змагалось 6 родин (Миколи Слободяна, Віталія Слободяна, Руслана Столярського, Олександра Зелінського, Ігоря Демянчука та Віталія Насільника). Переможцем стала сім'я Слободян Миколи, Інни та синів Едуарда та Артура. Однак метою дійства було не висока спортивна майстерність , а гарний настрій та згуртування родин і спільний сімейний відпочинок. Переможців та призерів змагань відзначено грамотами відділу у справах молоді та спорту, райради ФСТ «Колос», та пам’ятними сувенірами від сільського голови Аліни Сергіївни Гамарник.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»