29 березня 2017 року в м. Шаргород проходили фінальні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, де змагались юні футболісти з Жмеринського (с. Станіславчик, та с. Северинівка), Могилів Подільського (с.Сугаки), та Ямпільського (с. Велика Кісниця) районів. Команда з села Северинівки перемогла Станіславчицьких футболістів 6:1, та 9:0 команду з с.Сугак, але нажаль поступились Ямпільчанам з рахунком 1:7. Юні спортсмени з с. Станіславчика перемогла команду з с. Сугаки 5:1 та також поступились футболістам з Ямпільському району 4:6 .

Таким чином переможцями чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» стали футболісти з Ямпільському району, Северинівські юнаки посіли друге місце, а третє – Станіславчицькі юні футболісти. Команда- переможець та призери відзначені кубками, грамотами, медалями обласної організації ВФСТ «Колос». Готували до змагань юних спортсменів тренер РДЮСШ Анатолій Бедрак та директор РДЮСШ Омелян Русин.

30 березня 2017 року в спортзалі Жмеринської міської ДЮСШ відбувсь фінальні змагання районних молодіжних сільських спортивних ігор з баскетболу серед юнаків. В півфіналах баскетболісти Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. були кращими за суперників з Браїлівського професійного ліцею 38:14,а Чернятинські студенти в запеклій боротьбі здолали Станіславчицьких учнів 57:36. Таким чином в матчі за третє місце ліцеїсти з смт. Браїлів поступились Станіславчицьким юнакам 8:31, а в фіналі за перше місце баскетболісти Чернятинського аграрного коледжу святкували перемогу над своїми земляками з Чернятинської ЗОШ І-ІІІст. 52:12. У загальному підсумку перше місце посіли юнаки Чернятинського аграрнорго коледжу ( тренер-викладач Роман Вознюк), друге місце здобули учні Чернятинської СЗШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання Владислав Підгаєць), а третє місце за юними спортсменами Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання Володимир Кравець).

Команди переможці та призери були відзначені дипломами, а гравці - грамотами відділу у справах молоді та спорту, райради ФСТ «Колос».

1 квітня 2017року в спортивному залі Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись фінальні ігри чемпіонату Жмеринського району з футзалу (Вища ліга - чоловіки) за програмою 21-х районних сільських спортивних ігор.

Наводимо результати ігор: «Граніт» Могилівка –«Стріла» Северинівка 3:4; «Садівник» Кудіївці –«Згар» Почапинці 6:1; «Стріла» - «Садівник» 7:3; «Граніт» – «Згар» 11:6; «Стріла» - «Згар» 11:4; «Садівник» - «Граніт» 5:3.

За результатами фінальних баталій чемпіонами стали футболісти команди «Стріла» Северинівка, що набрали максимальну кількість очок - 9 , друге місце посіли футболісти з с. Кудіївці - 6 очок, третє місце у Могилівських спортсменів - 3 очка і четверте місце за місцевими футболістами. Команда переможець нагороджена кубком та дипломом, а команди призери, гравці були відзначені грамотами. Кращі гравці чемпіонату: Адамчук Олександ (Северинівка), Білюшко Євген (Кудіївці), Онищенко Дмитро (Могилівка) відзначені грамотами відділу у справах молоді та спорту, райради ФСТ «Колос».

31 березня - 2 квітня 2017 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з баскетболу серед юнаків 2000 р.н. та молодших. Честь району у цих змаганнях захищали вихованці районної ДЮСШ( тренер Андрій Гроза). У змаганнях взяли участь 8 команд, які згідно жеребкування були розбиті на дві групи. Наші баскетболісти в своїй групі «Б» поступились Козятинським спортсменам 42:51(до речі переможцям цьогорічного чемпіонату), та баскетболістам з м. Вінниці 34:38 і перемогли команду з Іллінецького району 48:36. В матчі за 5-6 місце наша команда була кращою за однолітків з Вінницького району 59:51.

1-2 квітня 2017 року в м. Жмеринка відбувся чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики серед юнаків 13-15 років. Честь району у цих змаганнях захищали вихованці тренера РДЮСШ Олександра Сівака.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»