21 березня 2017 року в спортзалі Жмеринської міської ДЮСШ відбувся фінальний етап районних молодіжних сільських спортивних ігор з волейболу серед дівчат. Відповідно до жеребкування у півфінальних іграх Станіславчицькі волейболістки виграли у дівчат з Браїлівського професійного ліцею 2:0, а дівчата з Чернятинського аграрного коледжу були кращими за найменших учасниць, Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., яких перемогли з рахунком 2:0.

В матчі за третє місце ліцеїстки з Браїлова переграли волейболісток Браїловської ЗОШ І-ІІІ ст. 2:0, а в фіналі учениці Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ святкували перемогу над Чернятинським коледжом 2:0. Таким чином перше місце посіли юні волейболістки Станіславчицької СЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Кравець Володимир Володимирович); друге місце здобули волейболістки Чернятинського коледжу (тренер-викладач Шпіганевич Анатолій Петрович.); третє місце за спортсменками Браїлівського професійного ліцею (тренер-викладач Суханов Володимир Сергійович).

24 березня 2017 року в смт. Літин проходили фінальні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження, де крім місцевих футболістів змагалися команди: Жмеринського с.Станіславчик, Барського с.Іванівці, Оратівського, Липовецького, Крижопільського с. Городківка та Муровано-Куриловецького с.Курашинці. районів. Наша команда зіграла в нічию 1:1 з футболістами з Оратівського району та на жаль поступились Липовецьким юнакам 1:4 і команді з Барського району 2:3, розділивши 5-6 місце з футболістами із Крижополя. Переможцем змагань стали футболісти з Мурованих Куриловець, які з рахунком 3:1 перемогли липовецьких юнаків. Команда- переможець та призери відзначені кубками, грамотами медалями обласної організації ВФСТ «Колос».

25 березня 2017року в спортивному залі Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись фінальні ігри першості Жмеринського району з футзалу (Перша ліга - чоловіки) за програмою 21-х районних сільських спортивних ігор.

Наводимо результати ігор: «Олімпік» Мартинівка –«Сокіл» Чернятин 2:7; «Енергія» Лука Мовчанська –«Спарта» Дубова 6:2; «Сокіл» - «Енергія» 6:4; «Олімпік» – «Спарта» 7:0; «Сокіл» - «Спарта» 11:0; «Енергія» - «Олімпік» 1:1.

За результатами фінальних баталій Першість вибороли футболісти «Сокола» Чернятин, що набрали максимальну кількість очок , друге місце за додатковими показниками посіли футболісти з Луки Мовчанської і третє місце посіли Мартинівські спортсмени. Команди переможці та призери були відзначені грамотами відділу у справах молоді та спорту, райради ФСТ «Колос».

24-25 березня 2017 року в м. Жмеринка відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 2002 -2004 р. н., де район представляли вихованці тренера РДЮСШ Олександра Нестерука (Северинівка). Добре виступив Кравчук Олег, який посів третє місце у своїй ваговій категорії .

26 березня 2017 року в м. Жмеринка на спортивній базі міської спортивної школи проходили районні сільські спортивні ігри з настільного тенісу. В змаганнях прийняли участь команди 14 територіальних громад. Переможцями ігор стали тенісисти Демидівської сільської ради (Прідолоба Володимир, Онищенко Дмитро та Лемещак Ганна, інструктор з фізкультурно-масової роботи – Бегас Ярослав), ІІ місце посіла команда Северинівської об'єднаної територіальної громади (Шпаковатий Олег, Бедрак Ігор та Страхарчук Світлана, інструктор з фізкультурно-масової роботи – Бедрак Анатолій), ІІІ місце вибороли тенісисти Стодулецької сільської ради (Пересада Борис, Горячий Олег та Пересада Анастасія).

Команда - переможець та призери були відзначені кубком і грамотами, а гравці цих команд - дипломами відділу у справах молоді та спорту, райради ФСТ «Колос».

Відділ молоді та спорту РДА,Районна рада ФСТ «Колос»