14 березня 2017 року в спортзалі Жмеринської міської ДЮСШ відбулись фінальні змагання районних молодіжних сільських спортивних ігор з волейболу серед юнаків. В першому півфіналі юнаки Чернятинського коледжу були кращими за Станіславчицьких учнів перемігши їх з рахунком 2:0, а у другому учні Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. у напруженій зустрічі переграли молодих волейболістів Браїлівського професійного ліцею з рахунком 2:1.

Таким чином в матчі за третє місце зустрілись ліцеїсти з Браїлова, які перемогли команду Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст..(2: 0), а у грі за перше місце волейболісти Браїловської ЗОШ І-ІІІ ст.. святкували перемогу над студентами Чернятинського коледжу ( 2:1) . Другий рік поспіль чемпіонами районних молодіжних сільських спортивних ігор стали волейболісти Браїлівської СЗШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання- Філімонов Валерій Миколайович); друге місце здобули волейболісти Чернятинського аграрнорго коледжу ( тренер-викладач Шпіганевич Анатолій Петрович.); третє місце за спортсмени Браїлівського професійного ліцею (тренер-викладач Суханов Володимир Сергійович). Після завершення змагань команда –переможець та команди - призери були нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту РДА, районної ради ФСТ «Колос».

15 березня 2017 року в м. Літин проходили зональні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження, де крім місцевих футболістів змагалися дві команди Жмеринського району с. Станіславчик, с. Носківці , Тиврівського району с. Строїнці . Обидві наші команди нажаль поступились Літинським юнакам та виграли у команди з с. Строїнці. У грі за друге місце, між нашими командами, кращими виявились юні футболісти Станіславчицької ЗОШ (тренер РДЮСШ – Омелян Русин ), які здолали опір футболістів Носковецької ЗОШ (тренер РДЮСШ– Юрій Кочмарюк) з рахунком 5:3. Таким чином до фіналу змагань у цій віковій групі вийшли команди із смт. Літин та с. Станіславчик. Фінальні змагання пройдуть 24 березня ц.р. у спортивному залі Літинської РДЮСШ.

16 березня 2017 року в спортивній залі Жмеринської міської спортивної школи пройшла районна спартакіада школярів (ЗОШ І-ІІІ ст.) та районні молодіжні сільські спортивні ігри з гімнастичного триборства в яких взяли участь 10 команд. В загальнокомандному комплексному заліку І місце посіли – учні Чернятинської ЗОШ ( вчитель фізвиховання Владислав Підгаєць); ІІ місце - Олександрівської ЗОШ ( вчитель Валерій Тичинський); ІІІ місце – Браїлівського професійного ліцею (викладач Володир Суханов); ІV місце - Браїлівської ЗОШ (вчитель Валерій Філімонов);

V місце у Могилівської ЗОШ ( вчитель Юрій Заєць). В особистому заліку серед юнаків кращими були: у стрибках в довжину з місця перше місце посів Бондар Олексій (Северинівка з результатом – 2м 62 см.), друге – Демов Валентин (Браїлівський ліцей – 2м 58см.), третє – Козаковцев Владислав ( Могилівка – 2м 51см.); в віджиманні від підлоги перше місце – Тарган Олександр ( Чернятин -152 раз.), друге - Шевчук Іван ( (Браїлів -130 раз.), третє – Гнатюк Максим (Браїлів – 102 раз.); у підтягуванні на поперечині перше місце – Тарган Олександр (Чернятин–26раз), друге місце – Демов Валентин (Браїлівський ліцей – 23рази), третє – Охотюк Олександр (Браїлівський ліцей – 22рази).

Серед дівчат: у стрибках в довжину з місця перше місце посіла Мороз Катерина (Олександрівка 1м 94 см.), друге – Свирида Марина (Браїлівський ліцей 1м 90см.), третє – Підопригора Тетяна ( Станіславчик 1м 87 см.); у віджиманні від гімнастичної лавки перше місце – Прилуцька Дарія ( Олександрівка -180 раз.), друге Мороз Катерина ( Олександрівка -170 раз.), третє – Гордієва Анжела (Чернятин – 130 раз.); у змаганнях з пресу перше-друге місце розділили – Гордієва Анжела (Чернятин) та Гавриш Анна ( Почапинці) по 32 рази, третє – четверте місце розділили Михальська Юлія (Браїлів) та Мороз Катерин (Олександрівка) по 31 разу.

18 березня 2017року в спортивному залі Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись групові ігри першості Жмеринського району з футзалу (перша ліга - чоловіки) за програмою 21-х районних сільських спортивних ігор.

Наводимо результати ігор:

«Олімпік» Мартинівка –«Поділя» Рів 6:5; «Дубки» Сербинівці –«Спарта» Дубова 4:5; «Сокіл» Чернятин - «Енергія» Лука Мовчанська 4:2.

За результатами групових змагань до фінальної частини ігор вийшли команди: «Олімпік» Мартинівка, «Спарта» Дубова, «Сокіл» Чернятин та «Енергія» Лука Мовчанська.

Фінальні ігри відбудуться 25 березня ц.р. в с. Почапинці.

18-19 березня 2017 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат області з боротьби сумо серед юніорів не старше 18 років, де успішно виступили вихованці нашої РДЮСШ (тренер Леонід Чубко). Перші місця у своїх вагових категоріях посіли – Сердюк Максим (60 кг.), Трачук Анастасія ( 50 кг.), Шута Каріна (45 кг.); друге місце вибороли – Сможенкова Марина (55 кг.), Собчишена Вікторія (70 +), Марценюк Максим ( 100+) та Торба Андрій (100 кг.); треті місця здобули – Люта Вікторія (60 кг.), Бухова Влада (50 кг.), Чечелюк Богдана (45кг.), Тютюник Олександр (50 кг.), Рибак Владислав (70 кг.) та Голдашевська Наталя ( 55кг.).

18 березня 2017 року в м. Гайсин відбувся Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 1997 - 2000 р.н., де честь нашого району представляли вихованці тренера РДЮСШ Олександра Нестерука. Перше місце у своїй ваговій категорії виборов Андрій Мандзюк, друге місце посів Микола Шимко, треті місця здобули Стець Владислав, Покришка Євген та Товстоп'ят Владислав.

18 березня 2017року в смт. Теплик відбувся фінал Чемпіонату Вінницької обласної аматорської ліги з волейболу серед чоловічих команд у вищій лізі. Крім двох наших команд ВК «Браїлів» та «Колос» Жмеринський район, змагалися волейболісти з Крижопільського та Теплицького районів . У півфіналах згідно положення про змагання зустрілись волейболісти ВК «Браїлів» і Теплика. У надзвичайно напруженій, безкомпромісній боротьбі з рахунком 1:2 браїлівчани нажаль поступилися господарям. У другому протистоянні «Колос» також з рахунком 1:2 несподівано для всіх глядачів та спеціалістів поступився волейболістам з Крижополя. У двобої між нашими командами за третє місце, сильнішим були волейболісти із Браїлова, які у дуже напруженій грі перемогли з рахунком 2:1 і отримали кубок, грамоти та бронзові медалі. А переможцем обласної аматорської ліги з волейболу серед чоловічих команд у вищій лізі стали волейболісти з Теплика, які перемогли спортсменів з Крижополя з рахунком 2:0.

19 березня 2017 року в спортивному залі локомотивного депо м. Жмеринка відбувся відкритий турнір з футзалу серед ветеранів +45 років пам'яті Олександра Довганя, в якому змагались команди: «Колос» Жмеринський район, «Космос» м. Жмеринка, «Локомотив» м. Жмеринка та «Динамо» Жмеринське відділення поліції ГУНП у Вінницькій області. У півфіналах зафіксовані наступні результати: «Колос» - «Космос» 4:7, «Локомотив» - «Динамо» 5:3. В матчі за третє місце перемогу святкували наші районні футболісти, які перемогли «Динамо» з рахунком 10:9, а у фінальній грі за перше місце «Локомотив» з рахунком 6:2 переміг «Космос».

Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»