12 лютого в м. Жмеринка відбувся дев'ятий відкритий кубок Жмеринського району з волейболу серед державних службовців пам’яті Олександра Сахно. У змаганнях взяли участь команди Могилів-Подільської, Жмеринської районних державних адміністрацій, та Жмеринської міської ради. За жеребкуванням у першій грі протистояли команди Жмеринської райдержадміністрації і районної ради та Жмеринської міської ради, в якій кращими виявились міські спортсмени перемігши 2:0.

У другій зустрічі команда Могелева –Подільського в запеклому протистоянні перемогли спортсменів з Жмеринської міської ради з рахунком 2:1. В зустрічі між командами Жмеринської райдержадміністрації з колегами із Могилів-Подільської районної державної адміністрації кращими виявились гості перемігши з рахунком 2:0. По завершенні змагань всі команди призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями, кращі гравці команд відзначенні пам’ятними сувенірами Жмеринської РДА та районної ради. Активну підтримку та допомогу в проведенні змагань надали підприємець Станіслав Крупський, Станіславчицький сільський голова Володимир Перепечай. Спортивну базу для проведення змагань надали керівники локомотивного депо ст. Жмеринка.