27 січня в приміщенні актового залу районної ради пройшли змагання районної спартакіади школярів (навчальні заклади І-ІІ ступенів) з шашок. У напруженій боротьбі серед дівчат перемогу святкувала Дубель Галина (Сьомаки), друге місце посіла Пірняк Аміна (Курилівці), третє місце у Нізельської Вікторії (Кудіївці). Переможцем серед хлопців став Загнітко Костянтин (Біликівці), до речі з максимальною кількістю очок (14), друге місце у Ткачука Антона (Кудіївці), третє місце у Стефури Дмитра (Курилівці).

Перше загальнокомандне місце вибороли шашкісти із Сьомацької ЗОШ І-ІІ ст.(вчитель фізичного виховання Тетяна Ткаченко), друге місце у юних спортсменів із Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст.(Володимир Конюх), третіми стали – шашкісти із Куриловецької ЗОШ І-ІІ ст.(Анатолій Унковський), набравши однакову кількість очок, але поступившись за коефіцієнтом. Команди переможці та призери змагань, а також гравці в особистому заліку нагороджені грамотами відділу освіти і відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА. Нагородження провели головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Олександр Скакун та керівник методичного об´єднання вчителів фізичного виховання районного відділу освіти Михайло Рожок.

28 січня в приміщенні спортивного залу міської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся черговий п’ятий відкритий Кубок Жмеринського району з баскетболу серед чоловіків на призи відомих баскетбольних тренерів Жмеринщини – Віктора Олдаковського та Володимира Богословцева. В турнірі змагалися найкращі баскетбольні команди Жмеринщини, а саме: «Old star» (тренер А.Гроза), та «Студенти» (тренер В.Олдаковський) м.Жмеринка, «Скала» с.Сербинівці (тренер В. Богословцев) та «Сокіл» с. Чернятин (тренер Р.Вознюк). У півфінальних іграх баскетболісти команди «Студенти» перемогли команду з Сербинівців, а «Old star» була кращою за чернятинських спортсменів. За положенням команди – переможці змагались за перше місце, а програвші за 3 місце. У грі за 3-є місце перемогу святкували спортсмени з с. Сербинівці, які переграли чернятинських баскетболістів з рахунком 51:26. Кубок в запеклій та напруженій боротьбі, на останніх секундах протистояння, як до речі в американській баскетбольній лізі (NBA), здобула команда «Old star» здолавши своїх молодших супротивників з рахунком 56:55.

Після завершення змагань начальник відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, голова районної ради ФСТ «Колос» на громадських засадах Василь Марчук, голова ради ветеранів спорту району Павло Бойцун вручили пам’ятні сувеніри відомим тренерам В.Олдаковському та В.Богословцеву, а також нагородили переможців, призерів, та кращих гравців команд грамотами, пам’ятними сувенірами.

28 січня в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед дорослих. Вкотре успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени, особливо дівчата, зайнявши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перше місце посіла Чечелюк Богдана ( 73 кг.)с Могилівка; другі місця вибороли Собчишина Вікторія (+95 кг.), Трачук Анастасія (55 кг.), Голдашевська Наталія ( 80 кг.); третіми стали: Бухова Владислава (55 кг.) с. Мргилівка, Шеремета Тетяна ( 95 кг.), Гончаренко Каріна (65 кг.), Миронюк Христина (73кг.), Слипенька Оксана( 65 кг.), Люта Вікторія (73 кг.), Сможенкова Марина (55 кг.) всі смт. Браїлів. Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.